Teslimat ve İade

Birçok kişi ve firma internet hizmetleri için Bilnet Bilişim e güvense de, yine de kullanıcıların %100 ünün memnun kalmayacağı açıktır. Hiçbir iş dalında bu mümkün olmamaktadır.
3 gün içerisinde Bilnet Bilişim in sağladığı hizmetlerden memnun kalmadığınızı düşünürseniz, müşteri panelinizden hizmetinizi iptal edebilir ve geri ödeme alabilirsiniz.

İade garantisiyle ilgili aklınıza takılanları info@bilnet.com.tr adresine e-mail atarak öğrenebilirsiniz.

Bilgi: İade garantisi, web hosting hizmetleri haricindeki(alan adı kaydı-transferi, VPS-VDS, kiralık sunucu, SSL sertifikası, colocation, lisanslama, yazılım vb..) hizmetleri içermemektedir. Alan adları, VPS-VDS'ler, kiralık sunucular, SSL sertifikaları, co-location, lisans, yazılım hizmetleri iptal edilemez ve bu hizmetlere geri ödeme yapılmaz. Bütün geri ödemeler 30 iş günü içerisinde yapılacaktır. İade garantisi, hizmet sözleşmesine uymadığından ötürü askıya alınan/durdurulan hesapları kapsamamaktadır. Her kullanıcımız, yalnızca ilk aldığı hizmet için iade talebinde bulunabilir. Örneğin, Bilnet Bilişim den önceden aldığınız/almakta olduğunuz bir hizmet varsa ve ikinci bir hizmet satın alırsanız, bu hizmet için iade garantisi geçerli değildir.